OPINIONE

312-821-3546

Peter Lucas* Sa keq, që senatori Eddie Markey dhe kolegia e tij e në Kongres, Aleksandra Ocasio-Cortez, nuk mund ta vizitonin Shqipërinë në vitet ’80....

626-273-4594

8306654732

515-879-5143

424-334-3248

SHËNDETI

Këshilla të thjeshta PER JU HUMANE për të përmirësuar shëndetin tuaj!

Bëni yoga, drejtoni makinën , ngrini pesha, reduktoni karbohidratet , refuzoni pjet, këto janë vetëm disa nga gjërat që do t’ju ndihmojnë të përmirësoni...

ARTIKUJT KRYESORË

210-444-6749

E vënë përballë “Këndit të së vërtetës” në “E Diell”, Olta Gixhari i është përgjigjur me sinqeritet pyetjes së Manushit për pagën më të...

Armina rrëfen si është njohur me Shkëlzenin: Nuk e dija kush...

Historia e tyre e dashurisë vazhdon të jetë një nga më të komentuara në shtypin rozë, dhe pavarësisht viteve së bashku Armina Mevlani dhe...

623-466-6338

269-322-8513

AKTUALITET

LIFESTYLE

Jo vetëm që nuk hoqi dorë nga muzika, por Flori Mumajesi...

Kantautori i famshëm dhe i talentuar Flori Mumajesi pothuajse gjithmonë qëllon direkt e në shenjë me këngët e tij, të cilat sa hap e...

EKONOMI

Ulja e tatim-fitimit, Rama: Kjo lehtësi fiskale do të rrisë punësimin

Me hyrjen në fuqi të paketës së re fiskale, mbi 11 mijë biznese do të përfitojnë ulje të tatim fitimit, nga 15 milionë lekë...

800-682-0290

(769) 572-3328

8643050318

SPORT

(864) 684-7253

Kingsley Coman zhvilloi një ndeshje të shkëlqyer, duke dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm që Bayerni i Mynihut të dilte me 3 pikë nga transferta...

Juventus “nxehje” para Atleticos, mposht pa probleme Frosinonen

Juventusi ka bërë detyrën në sfidën e parë të javës së 214-t të kampionatit italian, pasi ka mposhtur me rezultatin 3-0 skuadrën modeste të...

Icardi te Juventus? Giorgio Chiellini jep shenjën e parë

Mauro Icardi është çështja më e lakuar në Itali. Inter i hoqi shiritin e kapitenit dhe rinovimi i kontratës, aq shumë i përfolur duket...

708-778-0902

Chelsea është gati për të blerë përfundimisht kartonin e Gonzalo Higuainit, por kërkon që Juventusi t’i bëjë ulje në çmim. E zbulon ESPN, që...

SHKOLLA

Programe Orientuese

9168517675

304-618-4359

4313570468

KULTURË

- Advertisement -
Loading...

BOTA

KOSOVA

MAQEDONI

604-850-3904

3342245474

615-400-4052

229-539-0433

- Advertisement -
Loading...

KURIOZITETE

- Advertisement -
Loading...